Таких емоцій в останній грі Бундесліги не було давно. Гол на 89-й хвилині вирішив чемпіонський титул.

Це мав стати довгоочікуваний тріумф дортмундської “Боруссії”, яка перед останнім туром мала перевагу над “Баварією” у два очки. Команда з Баварії, серійний чемпіон Німеччини, щоб виграти титул в одинадцятий раз поспіль, змушена була розраховувати на невдачу дортмундців і виграти зустріч з ФК «Кельн».

Здавалося, надії вболівальників «Боруссії» на титул чемпіона Німеччини розвіялися вже в першому таймі матчу BVB Borussia Dortmund – Mainz 05. У той же час мюнхенська «Баварія» забила гол у ворота команди з Кельна. Така ситуація забезпечила «Баварії» перевагу в турнірній таблиці на одне очко та звання чемпіона Німеччини.

Не менш захоплюючою була друга половина гри. «Боруссія» спробувала компенсувати програш і забила «Майнцу» на 69-й хвилині. Коли вже здавалося, що все вже вирішено і вболівальники «Баварії» з нетерпінням чекали фінального свистка, на 81-й хвилині «Кельн» з пенальті забив мюнхенцям зрівняльний гол. Баварці кинулися компенсувати програш і забили другий гол на 89-й хвилині матчу.

На цьому емоції не закінчуються. На 90-й хвилині матчу дортмундська “Боруссія” забила другий гол, зробивши матч проти “Майнца” 2:2. Однак цього виявилося недостатньо, щоб посісти лідерство в турнірній таблиці. Таким чином, черговий, одинадцятий поспіль титул чемпіона Німеччини з футболу дістався Мюнхену.